AIKATAULU

Lipunmyynnin numero 044-539 7309 palvelee joka päivä klo 12-21. Lipunmyynti aukeaa 30 min ennen päivän ensimmäistä esitystä.

MAANANTAI 17.9.
15:00 Ilosia aikoja, Mielensäpahoittaja (12)
17:00 Ihmeperhe 2 (7)originaaliversio
19:15 Mission: Impossible – Fallout – 2D (12) – viimeinen esitys!
21:45 It Came from the Desert (12)

TIISTAI 18.9.
13:45 Lasse-Maijan etsivätoimisto: Ensimmäinen arvoitus (7) – viimeinen esitys!
15:15 Ihmeperhe 2 (7) 
17:30 Ilosia aikoja, Mielensäpahoittaja (12)
19:30 Predator (16)
21:30 Megalodon (12)

KESKIVIIKKO 19.9.
15:15  Ilosia aikoja, Mielensäpahoittaja (12)
17:15 Ihmeperhe 2 (7)  
19:30 Mamma Mia! Here We Go Again (S) – toiseksi viimeinen esitys!
21:30 Nunna (16)

TORSTAI 20.9.
13:00 Ilosia aikoja, Mielensäpahoittaja (12)
15:00 BlacKkKlansman (12)
17:15 Ihmeperhe 2 (7)
19:30 Oma maa (12) – ennakkonäytös!
21:30 Predator (16)

PERJANTAI 21.9.
13:00 Maria by Callas (S) – ensi-ilta!
15:00 Nuori Astrid (7) – ensi-ilta!
17:15 Ilosia aikoja, Mielensäpahoittaja (12)
19:15 Peppermint (16) – ensi-ilta!
21:00 Predator (16)
22:45 Nunna (16)

LAUANTAI 22.9.
12:00 Nuori Astrid (7)
14:00 Ihmeperhe 2 (7)
16:15 Ilosia aikoja, Mielensäpahoittaja (12)
18:15 Predator (16)
20:15 Peppermint (16)
22:00 Nunna (16)

SUNNUNTAI 23.9.
11:30 Ilosia aikoja, Mielensäpahoittaja (12)
13:30 Ihmeperhe 2 (7)
15:45 Megalodon (12)
17:45 Ilosia aikoja, Mielensäpahoittaja (12)
19:45 Predator (16)
21:30 Nunna (16)

MAANANTAI 24.9.
13:30 Ilosia aikoja, Mielensäpahoittaja (12)
15:30 Maria by Callas (S)
17:30 Ihmeperhe 2 (7)
19:45 Peppermint (16) 
21:45 It Came from the Desert (12)

TIISTAI 25.9.
13:15 Mamma Mia! Here We Go Again (S) – viimeinen esitys!
15:15 Nuori Astrid (7)
17:15 Maria by Callas (S)
19:15 Ilosia aikoja, Mielensäpahoittaja (12)
21:15 Megalodon (12)

KESKIVIIKKO 26.9.
15:30 Ilosia aikoja, Mielensäpahoittaja (12)
17:30 Ihmeperhe 2 (7) – originaaliversio
19:30 Predator (16)
21:30 Peppermint (16)

TORSTAI 27.9.
13:30 Maria by Callas (S)
15:30 Ilosia aikoja, Mielensäpahoittaja (12)
17:30 Nuori Astrid (7)
19:45 BlacKkKlansman (12)
21:45 Nunna (16)