AIKATAULU

Lipunmyynnin numero 044-539 7309 palvelee joka päivä klo 12-21. Lipunmyynti aukeaa 30 min ennen päivän ensimmäistä esitystä.

MAANANTAI 18.2.
11:30 Tuntematon mestari (S)
13:00 LEGO®-elokuva 2 (7) (puhuttu suomeksi)
14:45 Risto Räppääjä ja pullistelija (S)
16:15 Räyhä-Ralf valloittaa internetin (7) (puhuttu suomeksi) 
18:00 The Mule (12) – viimeinen esitys!
20:00 Alita: Battle Angel (12)
22:00 Bohemian Rhapsody (S)

TIISTAI 19.2.
12:00 Ailo – pienen poron suuri seikkailu (7)
13:30 Räyhä-Ralf valloittaa internetin (7) (puhuttu suomeksi)
15:15 Stan & Ollie (S)
17:00 Risto Räppääjä ja pullistelija (S)
18:30 LEGO®-elokuva 2 (7) (puhuttu suomeksi)
20:15 Green Book (12)
22:30 Happy Death Day 2U (16)

KESKIVIIKKO 20.2.
12:00 Risto Räppääjä ja pullistelija (S)
13:30 Aurora (12)
15:30 Räyhä-Ralf valloittaa internetin (7) (puhuttu suomeksi)
17:15 Onneli, Anneli ja nukutuskello (S) – viimeinen esitys!
18:30 LEGO®-elokuva 2 (7) (originaaliversio, tekstitetty)
20:15 A Star is Born (12)
22:30 Alita: Battle Angel (12)

TORSTAI 21.2.
11:30 LEGO®-elokuva 2 (7) (puhuttu suomeksi)
13:15 Green Book (12)
15:30 Risto Räppääjä ja pullistelija (S)
17:00 Näin koulutat lohikäärmeesi 3 (7) (puhuttu suomeksi)
18:45 Räyhä-Ralf valloittaa internetin (7) (originaaliversio, tekstitetty)
20:30 Vice – vallan oikeat kasvot (12)
22:45 Happy Death Day 2U (16)

PERJANTAI 22.2.
12:00 Risto Räppääjä ja pullistelija (S)
13:30 Juice (12)
15:15 LEGO®-elokuva 2 (7) (puhuttu suomeksi)
17:00 Risto Räppääjä ja pullistelija (S)
18:30 The Favourite (12) – ensi-ilta!
20:30 Alita: Battle Angel (12)
22:30 Destroyer (16) – ensi-ilta!

LAUANTAI 23.2.
10:00 Räyhä-Ralf valloittaa internetin (7) (puhuttu suomeksi) 
11:45 LEGO®-elokuva 2 (7) (puhuttu suomeksi)
13:30 Risto Räppääjä ja pullistelija (S)
15:00 The Favourite (12)
17:00 Pieniä, suuria valheita (7) – toiveuusinta!
18:30 Vice – vallan oikeat kasvot (12)
20:45 Destroyer (16)
22:45 Happy Death Day 2U (16)

SUNNUNTAI 24.2.
11:00 Risto Räppääjä ja pullistelija (S)
12:30 Räyhä-Ralf valloittaa internetin (7) (puhuttu suomeksi) 
14:15 Näin koulutat lohikäärmeesi 3 (7) (puhuttu suomeksi)
16:00 LEGO®-elokuva 2 (7) (originaaliversio, tekstitetty)
17:45 Aurora (12)
19:45 Juice (12)
21:30 Alita: Battle Angel (12)
23:30 Happy Death Day 2U (16)

MAANANTAI 25.2.
13:30 Stan & Ollie (S)
15:15 A Star is Born (12)
17:30 Risto Räppääjä ja pullistelija (S)
19:00 The Favourite (12)
21:00 Destroyer (16)

TIISTAI 26.2.
11:30 Risto Räppääjä ja pullistelija (S)
13:00 Tuntematon mestari (S)
14:45 LEGO®-elokuva 2 (7) (puhuttu suomeksi)
16:30 The Wife (12)
18:15 Green Book (12)
20:30 Alita: Battle Angel (12)
22:30 Happy Death Day 2U (16)

KESKIVIIKKO 27.2.
12:00 Ailo – pienen poron suuri seikkailu (7)
13:30 Green Book (12)
15:45 LEGO®-elokuva 2 (7) (puhuttu suomeksi)
17:30 Risto Räppääjä ja pullistelija (S)
19:00 Räyhä-Ralf valloittaa internetin (7) (originaaliversio, tekstitetty)
21:00 Happy Death Day 2U (16)
22:45 Alita: Battle Angel (12)

TORSTAI 28.2.
12:00 Räyhä-Ralf valloittaa internetin (7) (puhuttu suomeksi) 
13:45 Risto Räppääjä ja pullistelija (S)
15:15  The Favourite (12)
17:30 Minnesota Kainuu – päihderiippuvuusluento – vapaa pääsy!
20:45 Bohemian Rhapsody (S)
23:00 Destroyer (16)

PERJANTAI 1.3.
11:45 Stan & Ollie (S)
15:15 LEGO®-elokuva 2 (7) (puhuttu suomeksi)
17:00 Risto Räppääjä ja pullistelija (S)
18:30 Alita: Battle Angel (12)
20:30 Kylmä kosto (16) – ensi-ilta!
22:30 The Prodigy (16) – ensi-ilta!
00:05 Happy Death Day 2U (16)