AIKATAULU

KESKIVIIKKO 26.2.
11:30 Helene (7)
13:30 Koiranpäivät (7) (puhuttu suomeksi)
15:00 Teräsleidit (12)
16:30 Heinähattu, Vilttitossu ja ärhäkkä koululainen (S)
17:45 Se mieletön remppa (12)
19:15  The Gentlemen (16)
21:15 Joker (16) -viimeinen esitys

TORSTAI 27.2.
11:30 Heinähattu, Vilttitossu ja ärhäkkä koululainen (S)
12:45 Teräsleidit (12)
14:15 Parasite (16)
16:30 Vakoojat valepuvuissa (7) (puhuttu suomeksi)
18:15 Richard Jewell (12)
20:30 Bombshell – hiljaisuuden rikkojat (7) – viimeinen esitys
22:15 Se mieletön remppa (12)

PERJANTAI 28.2.
11:30 Koiranpäivät (7) (puhuttu suomeksi)
13:00 Erämaan kutsu (12) – ensi-ilta
14:45 Heinähattu, Vilttitossu ja ärhäkkä koululainen (S)
16:00 Sonic the Movie (7) – ensi-ilta
17:45 Parasite (16)
20:00 Se mieletön remppa (12)
21:30 The Invisible Man (16) – ensi-ilta

LAUANTAI 29.2.
11:30 Ella Bella Bingo (S) (puhuttu suomeksi)
13:00 Teräsleidit (12)
14:30 Koiranpäivät (7) (puhuttu suomeksi)
16:15 Heinähattu, Vilttitossu ja ärhäkkä koululainen (S)
17:30 Se mieletön remppa (12)
19:00 Sonic the Movie (7)
20:45 Erämaan kutsu (12)
22:30 The Invisible Man (16)

SUNNUNTAI 1.3.
11:30 Helene (7)
13:30 Heinähattu, Vilttitossu ja ärhäkkä koululainen (S)
14:45 Sonic the Movie (7)
16:30 Erityiset (12) – ensi-ilta
18:30 Se mieletön remppa (12)
20:00 The Invisible Man (16)
22:00 Vihanpidot (12)

MAANANTAI 2.3.
12:00 Koiranpäivät (7) (puhuttu suomeksi)
13:30 Erämaan kutsu (12)
15:15 Se mieletön remppa (12)
16:45 Heinähattu, Vilttitossu ja ärhäkkä koululainen (S)
18:15 Eläintohtori Dolittle (7) – toiveuusinta
19:45 Richard Jewell (12)
22:00 The Gentlemen (16)

TIISTAI 3.3.
11:30 Teräsleidit (12)
13:00 Heinähattu, Vilttitossu ja ärhäkkä koululainen (S)
14:15 Pikku naisia (S)
16:30 Sonic the Movie (7)
18:15 Se mieletön remppa (12)
19:45 Erityiset (12)
21:45 Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (16) – viimeinen esitys!

KESKIVIIKKO 4.3.
11:00 Jojo Rabbit (12) – viimeinen esitys!
12:45 1917 – Taistelulähetit (16)
14:45 Heinähattu, Vilttitossu ja ärhäkkä koululainen (S)
16:00 Erämaan kutsu (12)
17:45 Parasite (16)
20:00 The Gentlemen (16)
22:00 Se mieletön remppa (12)

TORSTAI 5.3.
11:00 Heinähattu, Vilttitossu ja ärhäkkä koululainen (S)
12:15 Richard Jewell (12)
14:30 Helene (7)
16:30 Vakoojat valepuvuissa (7) (puhuttu suomeksi)
18:15 Erityiset (12)
20:15 Se mieletön remppa (12)
21:45 The Invisible Man (16)