AIKATAULU

KESKIVIIKKO 16.10.
11:00 Olen suomalainen (12)
13:00 Late Lammas: Farmageddon (S)
14:30 Maleficent 2: pahan valtiatar (12) – ensi-ilta!
16:30 Jeti (7) (puhuttu suomeksi) – ensi-ilta!
18:15 Fingerpori (12) – ensi-ilta!
19:45 Joker (16)
21:45 Ad Astra (12) – viimeinen esitys!

TORSTAI 17.10.
11:15 Tottumiskysymys (12)
12:30 Jeti (7) (puhuttu suomeksi)
14:15 Olen suomalainen (12)
16:15 Mestari Cheng (7)
18:15 Maleficent 2: pahan valtiatar (12)
20:15 Fingerpori (12)
21:45 Joker (16)

PERJANTAI 18.10.
11:00 Late Lammas: Farmageddon (S)
12:30 Diva of Finland (12)
14:00 Jeti (7) (puhuttu suomeksi)
15:45 Maleficent 2: pahan valtiatar (12) – 3D
17:45 Olen suomalainen (12)
19:45 Fingerpori (12)
21:15 Joker (16)

LAUANTAI 19.10.
10:00 Late Lammas: Farmageddon (S)
11:30 Toy Story 4 (7) (puhuttu suomeksi)
13:15 Tottumiskysymys (12)
14:30 Jeti (7) (puhuttu suomeksi)
16:15 Fingerpori (12)
17:45 Olen suomalainen (12)
19:45 Joker (16)
21:45 Gemini Man (12)

SUNNUNTAI 20.10.
10:15 Jeti (7) (puhuttu suomeksi)
12:00 Downton Abbey (7)
14:00 Late Lammas: Farmageddon (S)
15:30 Mestari Cheng (7)
17:30 Fingerpori (12)
19:00 Maleficent 2: pahan valtiatar (12)
21:00 Joker (16)

MAANANTAI 21.10.
12:00 Fingerpori (12)
13:30 Jeti (7) (puhuttu suomeksi)
15:15 Olen suomalainen (12)
17:15 Toy Story 4 (7) (originaaliversio, tekstitetty suomeks) – viimeinen esitys
19:00 Joker (16)
21:00 Gemini Man (12)

TIISTAI 22.10.
12:00 Olen suomalainen (12)
14:00 Late Lammas: Farmageddon (S)
15:30 Mestari Cheng (7)
17:30 Jeti (7) (puhuttu suomeksi)
19:15 Maleficent 2: pahan valtiatar (12)
21:15 Fingerpori (12)

KESKIVIIKKO 23.10.
11:30 Late Lammas: Farmageddon (S)
13:00 Marian paratiisi (12)
15:00 Downton Abbey (7)
17:00 Diva of Finland (12)
18:30 Fingerpori (12)
20:00 Tottumiskysymys (12)
21:15 Joker (16)

TORSTAI 24.10.
11:30 Playmobil-elokuva (7) (puhuttu suomeksi)
13:15 Maleficent 2: pahan valtiatar (12) – 3D
15:15 Marian paratiisi (12)
17:15 Mestari Cheng (7)
19:15 Olen suomalainen (12)
21:15 Joker (16)